20 квітня - День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2023 08:27

Щорічно 20 квітня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість - ВОЛОНТЕРАМ.

Волонтерський рух виник у Франції у 1920 році, коли молодь організувала добровільне відновлення зруйнованих під час Першої світової війни ферм. Волонтерством одразу зацікавились інші країни, а вже у 1990-х роках воно дійшло до України.

В Україні під час війни волонтерський рух продемонстрував усьому світові свою потужну силу, що здатна об’єднувати, організовуватись, допомагати та вирішувати надскладні завдання та протистояти викликам найважчих часів нашої держави.  Волонтерських дух охопив значну частину населення, навіть малі діти долучилися до волонтерської діяльності.

Сьогодні завдяки  нелегкій праці волонтерів безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами, у прифронтових зонах та  тимчасово окупованих містах. Вони рятують людські життя, допомагають вимушено переміщеним особам,  допомагають армії, рятують тварин.

Висловлюємо слова щирої вдячності всім волонтерам за їх неоціненний внесок у справу наближення нашої Перемоги, за їхнє надійне плече й у мирні часи!

Слава нашим Волонтерам!
СЛАВА УКРАЇНІ!