Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Дата: 26.04.2023 08:16

Щороку 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу, яка призвела до непоправних медичних, економічних, соціальних та гуманітарних наслідків.

Ось уже 37 років  поспіль біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й…

Проте Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Сьогодні ми висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість усім учасникам ліквідації наслідків страшної аварії. Адже ці люди, усвідомлюючи всю складність ситуації та нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Ми схиляємо голови  перед памʼяттю тих, хто загинув  у цій боротьбі: їх подвиг назавжди закарбовано у літописі мужності та жертовності заради людства.

Ми закликаємо зберігати пам`ять Чорнобиля і  вшанувати мужність тих  ліквідаторів, які живуть сьогодні поряд з  нами.

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Сердечно бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, сил та наснаги, сімейного затишку, щастя, добра, злагоди та миру.

Нехай ваші серця, опалені загравою трагедії, тепер зігрівають лише безмежна любов рідних та щира людська подяка.