Тривають активні ремонтні роботи приміщень для діяльності спортивних секцій ДЮСШ

Дата: 27.04.2023 11:29

Найкращі інвестиції - це вкладення у розвиток дітей та молоді. У нашій громаді, за мірою можливостей, цей меседж наповнюються конкретним змістом. І яскравий приклад  цьому - проведення  ремонту  та переобладнання частини приміщення колишньої школи, що розташована на вулиці Артема Кирилюка, 87, під тренувальні зали дитячо-юнацької спортивної школи.

Згідно зі своїм Статутом, ДЮСШ здійснює діяльність на базі спортивних зал закладів загальної середньої освіти.  Але відповідно до рішення сесії  4 квітня 2023 року, в оперативне управління спортивного закладу передана ліва частина приміщення недіючої школи (праву частину займає клуб). З місцевого бюджету виділені необхідні кошти для ремонту та облаштування тренажерної зали, кімнат для занять боксом і настільним тенісом, внутрішніх санвузлів та душових кабін.

Уже здійснена реконструкція електромережі, замінено на пластикові всі вікна. У кількох приміщеннях проведено обшивка стелі та стін, гідроізольовано та утеплено підлогу. Продовжуються роботи з облаштуванню каналізаційної системи.

Реалізація мікропроєкту дасть можливість створити належні умови для розвитку дітей у галузі фізичної культури та спорту. Адже саме цією сферою надаються можливості популяризації здорового способу життя та формування правильних пріоритетів у молоді громади, а отже - розвитку здорової нації.

На відкриття спортивних зал після ремонту з нетерпінням чекають вихованці ДЮСШ.

Все буде УКРАЇНА! СЛАВА УКРАЇНІ!