Всесвітній день охорони праці

Дата: 28.04.2023 12:56

Щороку 28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства до проблеми безпеки людини на робочому місці та запобіганню нещасних випадків на виробництві.

Новий девіз Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі у 2023 році: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі».

Міжнародна організація праці першою заявила, що економічні, соціальні та культурні права так само важливі для людини, як і громадські та політичні. Дотримання Конвенцій і Рекомендацій МОП забезпечує право кожного працівника, на кожному робочому місці на здорові та безпечні умови праці. Однак з початком повномасштабного російського вторгнення в Україну вже другий рік поспіль питання безпеки праці набуло нового значення через підвищені ризики та смертельну загрозу для працівників усіх сфер. Незважаючи на додаткові щоденні випробування, Українці стали на захисті Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, щоби  об’єднати зусилля задля Перемоги.

І доки Герої Захисники України борються за нашу свободу на передовій,  мільйони  працівників допомагають їм у тилу – підтримують економіку, забезпечують роботу підприємств критичної інфраструктури, організовують логістику, рятують життя…

Українці щоденно тримають стрій, аби Україна продовжувала жити.

Бережімо себе, рідних, та  Україну!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!