Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Дата: 07.05.2023 22:02

Згідно з частиною одинадцятою статті 15 Закону України «Про соціальні послуги» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 р. №99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» Мінсоцполітики було розроблено підсистему Єдиної інформаційної системи соціальної сфери «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» (далі – Реєстр).

Суб’єкт реєстрації - виконавчий комітет Миропільської селищної ради.

Реєстратор та уповноважена особа суб’єкта реєстрації – Чечуріна Марина Миколаївна, інспектор з питань соціального захисту населення

Перелік документів, які необхідно обов’язково подати до реєстратора надавачу соціальних послуг згідно з пунктом двадцять п’ятим Постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 р. №99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» :

• копії паспорта/ID картки, РНОКПП заявника
  • заяву надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 3;
  • копії установчих та інших документів, якими визначено перелік соціальних послуг та категорії осіб, яким надаються такі послуги
  • перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання за формою згідно з додатком 4;
  • копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації, атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників
  • відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності).

Прийом документів здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг Миропільської селищної ради за адресою смт. Миропіль, вул. Центральна, 40 з 8:00 до 16:00 годин.