У центрі Мирополя висаджено алею Миру

Дата: 08.05.2023 16:33

Загалом, навесні традиційно проводять озеленення міст та селищ, а  в теперішній час війни, коли бракує позитивних вражень та світлих емоцій, це заняття особливо приємне.

Тож у п'ятницю, 5 травня, на центральній площі селища  висадили алею Миру із саджанців катальпи бігнонієвидної.

Висловлюємо вдячність працівникам КП “Миропількомсервіс” за виконану роботу із встановлення тротуарних бордюрів, висаджування дерев, облаштування квітників  та благоустрою площі. Щира вдячність усім, хто взяв участь у цих заходах. Завдяки вашій старанній праці центр нашого селища став більш привабливий. Сподіваємось, що молоді саджанці  приймуться та  у майбутньому  стануть окрасою селища на багато років.

Завдяки цій та наступним акціям у громаді поступово з’являтимуться сквери і рекреаційні зони для наснаги і зарядження позитивною енергією.

Спільні зусилля та кожне посаджене дерево - вагомий внесок для майбутніх поколінь, адже таким чином ми доводимо свою любов до кожного клаптика рідної землі, свою вірність краю славних пращурів і Героїв-сучасників - титанів ЗСУ, лише завдяки яким можемо жити і вільно дихати. Висадивши алею Миру у  навшому селищі, сподіваємося, що вже до розквіту наших катальп, в  Україні настане довгоочікувана Перемога та Мир.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!