8 травня - День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 16:52

8  травня в  Україні та світі традиційно  відзначають День пам’яті та примирення. Цей пам'ятний день встановлений з метою гідного вшанування подвигу українського народу та  його внеску у  Перемогу у Другій світовій війні. Також у цей день відбувається увічнення пам'яті про загиблих за територіальну цілісність та суверенітет нашої  держави.

На жаль, 78-у річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни і боротися за щасливе майбутнє наших дітей. За останні роки ми продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили та впевнено йде  шляхом до Перемоги.

Сьогодні відбулося покладання квітів до пам’ятників та обелісків Другої світової війни і місць поховання Героїв  російсько-української війни.

Вічна слава  та пам'ять  тим, хто не повернувся з війни:  Григоровичу Олександру, Атаманчуку Олександру, Руденку Сергію, Сурікову Петру, Бабію Віталію, Дашковцю Дмитру, Горбатюку Петру, Камзі Олегу, Зубрицькому Дмитру, Зданевичу Богдану, Руденку Володимиру, Горбатюку Руслану, Омельчуку Євгену – Героям-захисникам, що віддали життя в кривавій боротьбі з ворогом-окупантом. Низький вам уклін, Воїни, та царство небесне.

Глибока шана тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює світле майбутнє кожного українця та всієї України. Бажаємо вам Божого захисту та опіки, міцного здоров'я, мужності та  непереборної сили. Нехай у серцях українців  ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Дякуємо за героїзм та мужність. Пам’ятаємо! Перемагаємо!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!