День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2023 12:56

9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Адже за 6 років Другої світової війни загинуло близько 8 - 10 мільйонів українців – воїнів та мирних жителів.

З нагоди пам’ятної дати приймали вітання  ветерани громади: Цьомик Зінаїда Гаврилівна та Александрук Лідія Олексіївна. Дорогим ветеранам - теплі слова вдячності, побажання  міцного здоров’я, злагоди добра та миру над головою, спокою і віри у завтрашній день.

Саме пам’ять про події Другої світової війни стали застереженням для усього світу, що подібне не повинно статися знову. Однак, не всі засвоїли уроки минулого: наш безумний сусід-терорист вирішив “павтаріть”.

Український народ добре знає ціну миру та свободи, тому сьогодні наші захисники борються  з окупантом задля відновлення мирного життя, розбудови щасливого майбутнього у вільній Українській державі для кожного її громадянина.

Ми пам’ятаємо та шануємо усіх воїнів Другої світової війни, які боролися з нацизмом і перемогли його. Низький уклін, вічна слава та пам'ять усім тим, хто заплатив за мир своїм життям.

Дякуємо за героїзм та мужність.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.

СЛАВА УКРАЇНІ!  СЛАВА ЗСУ!