Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

Дата: 09.05.2023 14:15

Гранти доступні для ветеранів та їхніх дружин/чоловіків. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес всім, хто має план, необхідні навички та бажання.

Учасники бойових дій або їхні партнери можуть подати заяву про отримання одного з грантів:

• 250 тис. грн — подати заяву можуть лише ветерани;
  • 500 тис. грн — податися може чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій;
  • 1 млн грн — подати заяву може ветеран, який є фізичною особою-підприємцем (ФОП) не менш ніж 3 роки.

При отриманні грантів на суму 500 тис. грн та 1 млн грн програма «єРобота» покриває 70% від вартості проєкту, а решту 30% — сам отримувач. Також обов’язковою умовою є створення від 1 до 4 робочих робочих місць залежно від суми запиту. Державна служба зайнятості також допоможе з підбором та підготовкою кадрів, насамперед серед зареєстрованих безробітних.

Термін подачі: другий етап — до 7 травня. Про подальші етапи подання заявок дивіться тут.

Детальна інформація за посиланням.