Фонд Миропільської бібліотеки поповнився новими книгами

Дата: 10.05.2023 15:37

У рамках благодійної акції “Читай українською разом з АГРОПРОСПЕРІС”, 10 травня  Миропільська центральна бібліотека   отримала допомогу у вигляді  сучасної україномовної літератури, придбаної  на суму 10 000 гривень  від благодійної організації “Благодійний фонд ”АГРОПРОСПЕРІС” та ТОВ “Полонне-Агро”.

Це добровільна ініціатива, направлена  на підвищення інтересу  і доступу до  україномовних книг.

У списку придбання:  “Тигролови” Івана Багряного, “Село не люди” Люко Дашвар,  “Жовтий Князь” Василя Барки, “Записки українського самашедшого” Ліни Костенко, “Неймовірні Детективи” Всеволода Нестайка,  “Сліди на дорозі” Валерія Маркуса,  “Крадійка книжок” Маркуса Зузака,  “І стало світло…” Юрія Даценка,  “Легенди нескореної зими” Сергія Ухачевського, “Чужий” Сергія Гридіна, детективи Агати Крісті та багато інших захоплюючих творів.

Дирекція та працівники Миропільської центральної публічної бібліотеки висловлюють щиру вдячність директору  Благодійної організації “Благодійному фонду “Агропросперіс”  Ігорю Осьмачку та директору ТОВ “Полонне-Агро” Олександру Гриненку за надану благодійну допомогу, небайдужість, проактивну громадянську  позицію та дієвий патріотизм.

Подаровані книги стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду громади. Усіх пошановувачів літератури запрошуємо до читання нових  книг, отримання позитивних емоцій та незабутніх вражень!

СЛАВА УКРАЇНІ! Разом до Перемоги!