З Днем матері!

Дата: 12.05.2023 15:41

Щорічно в Україні у другу неділю травня відзначають одне з найзворушливіших весняних свят   – День матері.

Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово - Мама. Воно про найближчу, найдобрішу та наймилішу людину у світі. Теплі дотики маминих рук – найніжніші, колискова – наймилозвучніша, а слова – найласкавіші. Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов!

Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала  життя, вселяє силу і прагнення перемогти. Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

За кожним українським воїном стоїть жінка, сильна і водночас тендітна, яка його зростила, зрозуміла вибір, оберігає своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України, за яку Захисники щодня ризикують своїм життям, а багато хто вже віддав за Батьківщину найцінніше.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих Мам з їхнім святом. Бажаємо  міцного здоров’я, добробуту, злагоди  та затишку у сім’ях, опіки і благодаті від Богородиці. Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Нехай кожна Мама дочекається своїх дітей живими та неушкодженими з Перемогою додому.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!