День Героїв України!

Дата: 23.05.2023 14:36

23 травня в Україні відзначають День Героїв. Це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, свято величі духу українських вояків – борців за волю України. У цей день ми згадуємо загиблих борців та вшановуємо живих Героїв.

Ми, нащадки наших славних предків, низько вклоняємось подвигу всіх чоловіків і жінок, які поклали своє життя в незламній боротьбі за волю і незалежність України, пишаємось ними, стараємось не посоромити та гідно продовжувати їх справу.

Низько схиляємо голови та вшановуємо пам'ять героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу України.

Тож нехай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, запанують мир і злагода. Молимось, за тих, хто нині стоїть на захисті  нашої держави, та чекаємо їхнього повернення  із Перемогою додому.

Зичимо добра усім українським родинам, міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай кожен новий день  наближає нашу довгоочікувану  Перемогу!

Віримо, надіємось, перемагаємо!  Все буде Україна!