Відбулась чергова 30-та сесія 8-го скликання

Дата: 23.05.2023 15:48

Сьогодні, 23 травня, під головуванням  селищного голови  відбулася чергова 30-та сесія Миропільської селищної ради 8-го скликання. Присутність депутатів становила 14 осіб. На порядок денний було винесено 27  питань. Розпочалось засідання з виконання усіма присутніми в залі Державного Гімну України.

Депутати затвердили внесення змін до бюджету Миропільської селищної територіальної громади на 2023 рік, затвердили  Програму  соціальної підтримки Захисників та Захисниць, Програму підтримки розвитку  малого і середнього підприємництва, Програму  регулювання чисельності безпритульних тварин, Програму відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання за розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання КП «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС» на 2023 рік.  Також на сесії були розглянуті   питання  про внесення змін до штатного розпису Миропільського ЦРД, про внесення змін до Програми соціального захисту населення, про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП “Миропільська АЗПСМ”, про внесення змін до Програми утримання та розвитку благоустрою населених пунктів, утворення Ветеранського хабу (простору) тощо та розглянуто низку земельних питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Рішення сесії та результати голосування будуть опубліковані у визначений законодавством термін на офіційному сайті Миропільської селищної ради.

Дякуємо депутатам  за плідну працю!