Житомирський обласний центр крові просить усіх небайдужих долучитись до збору коштів на життєво необхідне обладнання

Дата: 24.05.2023 16:02

В процесі виготовлення компонентів крові Житомирським обласним центром крові  використовується критичне обладнання, а саме рефрижераторна центрифуга. Вихід її з ладу призведе до припинення виготовлення компонентів крові. У цьому випадку пацієнти медичних закладів та поранені бійці можуть залишитися без життєво важливих препаратів крові, а отже — втратити можливість на життя.

Наразі центр здійснює розподіл крові на компоненти на єдиній рефрижераторній центрифузі. Придбання ще однієї центрифуги дозволить гарантувати стабільність і достатність виготовлення компонентів крові для населення Житомирщини та потреб армії.

На придбання рефрижераторної центрифуги  центру крові необхідно зібрати 2,5 млн. грн. На жаль, така сума є непідйомною для некомерційного підприємства, головною ціллю якого є забезпечення крові задля порятунку найціннішого — життів пацієнтів та наших захисників.

Саме тому звертаємось до всіх небайдужих з проханням долучитися до збору коштів та стати частиною важливої справи. Бажаючих допомогти Обласному центру крові просимо перерахувати кошти на наступні реквізити:

Комунальне некомерційне підприємство

«Обласний центр крові» Житомирської обласної ради

м. Житомир, вул. Кибальчича , 16

Код згідно з ЄДРПОУ 01991501