Вітаємо з Вознесінням Господнім

Дата: 25.05.2023 10:46

Сьогодні, 25 травня православні християни відзначають Вознесіння Господнє.  Це день, коли дух Ісуса Христа після вознесіння на небеса  з’єднався із Богом. За євангельськими переказами, Христос востаннє явився апостолам на сороковий день після Воскресіння і пообіцяв їм швидке послання на землю Святого Духа. Після цього, Спаситель благословив своїх учнів, піднявся в небо і зник за хмарами.

Вознесіння Господнє  нагадує нам про наш особливий зв’язок із Богом. В християнстві ця подія вважається великим святом, яке завжди припадає на четвер і відзначається  на 40-й день після Пасхи.

Вітаємо всіх з Вознесінням Господнім! Нехай це величне свято подарує серцю віру, розуму — надію, а здоров’ю — силу! Бажаємо усім, щоб на душі завжди було світло та сонячно від віри та любові! Нехай дороги, якими  йдемо, ведуть  до справжнього щастя, миру, світлого майбутнього та довгоочікуваної Перемоги! Зі святом!