У школах громади пролунав останній у цьому навчальному році дзвінок

Дата: 31.05.2023 14:35

Сьогодні, 31 травня,  в освітніх закладах громади  завершилось навчання.  Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання. Усе це – Свято останнього дзвінка. На традиційну урочисту лінійку з нагоди завершення навчального року на шкільних подвір'ях зібралися уся  освітянська родина.

З трепетом вітали присутні цьогорічних випускників, для яких останній дзвінок пролунав прощальною мелодією, ставши відліком початку дорослого життя.

Дякуємо всім школярам, що були мужніми та продовжували здобувати знання, усвідомлюючи, що  майбутнє - за освіченими, цілеспрямованими патріотами своєї країни.

Слова подяки   лунають сьогодні й на адресу батьків, за те, що вони завжди були поряд. Багато татусів  наших школярів зараз  боронять Батьківщину і захищають її незалежність та територіальну цілісність заради  дітей, їхнього  щасливого мирного майбутнього.

Особлива вдячність та повага педагогам та працівникам шкіл! Дякуємо за те, що витримали стрій, втримали освітній фронт!

Випускникам шкіл  бажаємо  щасливої дороги у самостійне життя. Нехай вибір вашого життєвого шляху дозволить повністю розкрити потенціал і талант кожного з вас. Хай здійсняться всі ваші найсміливіші мрії та задуми. Хоча наразі у нас усіх одне  бажання, одна спільна мрія, яка обов'язково здійсниться, - Перемога  Українського народу над ворогом  і мир в Україні. Досягайте успіху і з любов'ю згадуйте шкільні роки!

Дзвінкоголосий дзвоник  пролунав, покликавши когось на канікули, інших – у доросле життя.  Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі завершилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Сподіваємось, що 1 вересня знову зберемося на шкільних подвір’ях здоровими і натхненними до подальших звершень!

Дякуємо ЗСУ!!! Слава Україні!!!