Відкриття пришкільних таборів на Миропільщині

Дата: 02.06.2023 11:43

1 червня, у День захисту Дітей на базі загальноосвітніх закладів освіти громади стартувала літня відпочинкова кампанія,  відбулось відкриття пришкільних таборів організованого дозвілля, у яких протягом 10 днів відпочиватимуть 100 дітей.

Пришкільні табори -  це  справжнє змістовне дозвілля для дітей з добре підготовленою програмою культурно-масових, спортивних заходів та захоплюючими пізнавальними екскурсіями.

Цього дня школи гостинно прийняли у свої обійми  дітей, які не захотіли прощатися із закладами, а вирішили ще частинку літа провести із шкільними друзями. Діти з величезним нетерпіння чекали на відкриття таборів, і от,  нарешті, після клопітних буднів  воно настало.

Перший день  урочистого відкриття у пришкільних таборах  громади пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомились із планом роботи табору, інструктажами з  правил техніки безпеки  в таборі і поза його межами, розучували девізи та малювали емблеми табору, а також гарно веселилися та відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен наступний день у таборах для вас діти буде  корисним та яскравим без тривог та   під мирним небом України!

Все буде Україна!