Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території

Дата: 07.06.2023 16:36

«Детальний план земельної ділянки орієнтовною площею 5,50 га с. Печанівка, в районі вулиць Центральна, Вербівка, Підкоритова для будівництва та обслуговування універсальної спортивної зали Печанівського ліцею Житомирської області із вбудованою спорудою цивільного захисту»

1. Мета, склад та зміст містобудівної документації:

Метою розробки детального плану є :

- уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметри забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту;

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки з метою розміщення об’єкта будівництва;

- визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

2. Основні техніко-економічні показники: Площа території в межах ДПТ – 5,50 га.

3. Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації:

Замовник – МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розробник – ТОВ «ПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ»

Підстава: рішення 28 сесії VIII скликання Миропільської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 14 лютого 2023 року за №16 «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в районі вулиць Центральна, Вербівка, Підкоритова в с. Печанівка Житомирського району Житомирської області»

4. Ознайомитись з проектом детального плану можна протягом 30 днів: з 08 червня по 07 липня 2023 року - за адресою: Україна, 13033, Житомирська обл., Житомирський р-н, селище міського типу Миропіль, вул. Центральна, будинок 38.

5. Посадовою  особою  замовника містобудівної документації,  відповідальною  за забезпечення організації розгляду пропозицій визначено Янка Ігоря, начальника Відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, житлового комунального господарства, екології та земельних ресурсів Миропільської селищної ради.

6. Пропозиції надсилати за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н р-н, смт Миропіль, вул. Центральна, 38 або на електронну пошту: myropil_sel.r@i.ua Пропозиції приймаються у термін, визначений для проведення процедури громадського обговорення, що становить не менше 30 днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації: з 08 червня 2023 р. по 07 липня 2023 р включно.

7. Громадські слухання відбудуться 06 липня 2023 р. о 10:00 год за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н р-н, смт Миропіль, вул. Центральна, 38 (актова зала селищної ради) .

8.  Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів: Інформаційні заходи відбудуться у вигляді прилюдного експонування.

Експозиція (показові матеріали, планшети) проекту Детального плану розміщені в приміщенні МИРОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою: Україна, 13033, Житомирська обл., Житомирський р-н, селище міського типу Миропіль, вулиця Центральна, будинок 38.

ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ