Зустріч селищного голови із Воїнами - Захисниками, які наразі звільнені від військової служби

Дата: 16.06.2023 09:02

14 червня відбулася зустріч за круглим столом працівників органів місцевого самоврядування з Воїнами-Захисниками нашої громади, які на сьогодні з різних причин звільнені від військової служби.

Світлана Вікторівна, поспілкувавшись із присутніми,   ознайомилась з першочерговими проблемами воїнів та їх потребами, що потребують як негайного, так поступового вирішення.

Також голова нагадала, що в нашій громаді діє Програма підтримки Захисників та Захисниць України на 2023-2024 рр. та утворено Ветеранський хаб (простір), який може надавати низку послуг воїнам та їх сім’ям. Серед актуального - юридична допомога в отриманні статуса учасника бойових дій. Обговорювалося  також питання можливостей для розвитку ветеранського підприємництва, наприклад,  пріоритетність у наданні дозволів на встановлення малих архітектурних форм Захисникам та їх сім’ям.

Учасники зустрічі розглянули перспективу створення громадської ветеранської організації.

Наш обов’язок надати всебічну підтримку та допомогу Захисникам, завдяки справжньому героїзму яких ми живемо на рідній землі та вільно дихаємо. Кожен Воїн має відчути безмірну подяку й повагу у наших діях, словах, пам’яті про минуле і планах на майбутнє.

Лише разом до повної безумовної Перемоги над окупантами!

Слава Україні! Героям слава!