Складні життєві обставини - не вирок

Дата: 21.06.2023 10:45

Складні життєві обставин. Термін зрозумілий кожному і не потребує додаткових роз’яснень. Та іноді варто розібратися детальніше. Власне, мова йде про комплекс причин, які провокують проблеми, з якими родина не може впоратися самостійно. Коли приходить час таких обставин, гіркота невдач, розлук та втрат роблять свою підступну справу – чорна смуга здається вічною, а промінь світла губиться у пітьмі безвиході. Кожна з родин проходить цей шлях по-різному: когось труднощі загартовують і лише додають сил у боротьбі з перешкодами, а для когось стають справжнім випробуванням на спроможність вести повноцінне, самодостатнє життя.

У складних життєвих ситуаціях, коли здається, що більше немає виходу, телефонуйте в службу психологічної допомоги.

Отримати допомогу та знайти вихід із складної ситуації вам допоможуть анонімно та кваліфіковано спеціалісти у сфері психології

Т Е Л Е Ф О Н   Д О В І Р И

Тел.: 15 – 50                       З  9.00 до 18.00 (крім вихідних)

Моб.: (068) 718-59-82     Перерва: 13.00 – 14.00

За вказаним мобільним номером телефону ви маєте можливість отримати консультацію психолога в «Телеграм».

Якщо Ви стали свідком жорстокого поводження з дитиною, повідомте за вказаним номером телефону! Діє гаряча лінія «Жодна дитина не повинна бути скривджена».

Кожен має можливість:

• спілкуватись з уважним консультантом і бути впевненим, що це конфіденційно;
  • встановити контакт з людиною, якій можна довіритися;
  • бути прийнятим як особистість в цілому, зі своїми переживаннями, проблемами та бажаннями;
  • виражати свої почуття та думки без оцінки та тиску;
  • отримати допомогу та знайти вихід із складної ситуації.

ВИХІД  ЗАВЖДИ Є !