Тривають роботи з грейдерування та підсипання доріг комунальної власності

Дата: 23.06.2023 12:19

У нашій Миропільській громаді частина доріг місцевого значення заасфальтовані, але є вулиці, де дороги залишаються ґрунтовими. З метою належного їх утримання, за рахунок бюджету громади постійно проводяться роботи для покращення стану дорожнього покриття засобами підсипання та грейдерування. Звичайно, за один сезон неможливо це зробити в усіх населених пунктах, тому роботи виконуються почергово.

Протягом цього тижня проводились роботи з грейдерування та підсипання дороги щебеневою сумішшю вулицею Польова  у  селі Паволочка.

У селищі Миропіль згрейдеровано та підсипано сумішшю відрізок дороги до нових очисних споруд, яка була звичайною грунтовою дорогою у поганому стані. Ці роботи провели для безперебійного доступу до очисних споруд спеціальної техніки, а також рятувальних та аварійних служб.

Також, за проханнями жителів селища, які мешкають вулицями Лесі Українки, Олександра Атаманчука, частина вулиць Фабричної та Привокзальної не грейдерувались, але туди було завезено  щебеневу суміш, а  жителі  проводитимуть ямковий ремонт своїми силами.

Роботи з покращення стану  доріг комунальної власності тривають.

СЛАВА УКРАЇНІ!