Відкриття кімнати безпеки в Миропільському центрі розвитку дитини

Дата: 23.06.2023 12:58

23 червня у вихованців Миропільського центру розвитку дитини відбулася гарна подія: розпочала своє функціонування кімната безпеки, яка в умовах сьогодення є важливою локацією для виховання дітей.

З цього приводу працівниками центру було підготовлено справжнє свято, запрошені гості та проведено перше заняття. Створені дидактичні осередки: правил дорожнього руху, першої домедичної допомоги, протипожежної та мінної безпеки – безумовно сприятимуть формуванню у дошкільнят безпечної поведінки і відповідального ставлення до життя і здоров’я.

Військові, представник ДСНС, фельдшер екстреної медицини не лише стали гостями заходу, але й безпосередньо долучилися до занять з дітками для формування їх практичних навичок безпеки життєдіяльності.

Сюрпризом для дітлахів стало спілкування з песиком Рудіді, братиком знаменитого Патрона!

Нехай наші діти живуть у мирі і безпеці! Нехай гучно лунає лише дитячий сміх! Нехай усі татусі якнайшвидше повернуться з перемогою додому здоровими і неушкодженими!

Слава і дяка Збройним Силам України!