Поліція нагадує про заборону вирощування снодійного маку та конопель

Дата: 06.07.2023 16:51

На території Миропільської громади, як і Житомирської області загалом, тривають оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на попередження незаконного обігу наркотиків, виявлення та знищення заборонених посівів снодійного маку та конопель, запобігання фактам незаконної заготівлі наркотичної сировини та її транспортування.

Працівники поліції виявлятимуть осіб, які свідомо вирощують наркотичні рослини та намагаються їх збувати. Про це інформують поліцейські офіцери громади Василь Вручинський та Віктор Метельський.

Під час операції обстежуватимуться присадибні ділянки на предмет незаконних посівів маку та/або конопель, а винні притягуватимуться до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, що за посів або вирощування снотворного маку та/або конопель передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність.

До відповідальності також будуть притягнуті землекористувачі або землевласники, які  на закріплених за ними земельних ділянках не вживають заходів щодо знищення дикорослих конопель та/або снотворного маку. Така відповідальність  передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів, а на посадових осіб — від тридцяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Будьте свідомими та законослухняними.