Розпочинаємо розробку Стратегії розвитку Миропільської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 11.08.2023 14:10

Шановні мешканці громади!

Раді вам повідомити, що наша громада, серед 11 інших громад Житомирщини, стала учасником проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей».

Отже, ми розпочинаємо розробку Стратегії розвитку Миропільської

територіальної громади на період до 2027 року. Процес стратегічного

планування відбуватиметься за підтримки експертів проєкту «Підтримка

стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської,

Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Сьогодні вже відбулася перша зустріч селищного голови Світлани Власюк із експерткою проєкту USAID «ГОВЕРЛА», на якій обговорювалися організаційні питання процесу стратегічного планування.

На зустріч також були присутні працівники орану місцевого самоврядування, які братимуть активну участь у роботі над важливим документом.

Консультантка зі стратегічного планування Тетяна Тимошенко під час зустрічі розповіла присутнім про методику стратегічного планування, основні аспекти тапослідовність етапів розробки Стратегії.

У ході роботи присутні мали змогу обговорити процес створення соціально-економічного профілю громади, а також процедуру проведення опитування мешканців громади та представників бізнесу.

Учасники зустрічі напрацювали першочерговий план дій зі збору даних для розробки профілю громади, визначали завдання та наступні кроки процесу стратегічного планування.

Щиро сподіваємося, що завдяки співпраці з партнерами, а також активності та небайдужості мешканців, на початок 2024 року наша громада матиме чітку дієву стратегію свого розвитку, яка стане дороговказом до кращого майбутнього!