З Днем Незалежності, Україно!

Дата: 24.08.2023 11:35

Шановні жителі та гості Миропільської громади! Від щирого серця вітаємо вас з 32-ю річницею Незалежності України!
    Вже понад три десятиліття ми маємо історію суверенної держави. 1991 рік став поворотною віхою для нашої країни. Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності.

День Незалежності в серцях українців став новим відліком в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Наша держава і сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє. А в серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто захищає наш спокійний сон. російський агресор згуртував Українську націю, об’єднавши всіх нас єдиною метою – відстояти мир та волю у своїй Батьківщині.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і доньок, котрі вірили в Україну, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

День  Незалежності України - це не просто дата.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Колір нашої крові - синьо-жовтий, мова нашого народу – мова нескореності, волі та великої віри у власні сили і нашу армію. Гасло нашого народу - Україна понад усе! Разом ми все здолаємо, з гідністю та любов’ю до рідної землі. Віримо, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість вільно жити на рідній землі. Молимося за вас, чекаємо вас, віримо у вас!

З нагоди свят щиро бажаємо усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа. Нехай  впевненість та віра у краще майбутнє окрилює усіх нас на  нові звершення в ім'я  незалежної Української Держави!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!