Благодійні заходи до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 20:08

Сьогодні, 24 серпня, у нашому селищі відбулись урочистості з нагоди відзначення 32-ї річниці Незалежності України. Цей день запам’ятається усім жителям та гостям селища піднесеним настроєм, щирими усмішками дітлахів та ще однією доброю справою, здійсненою усіма нами, бо головною метою проведення заходів був збір коштів на  підтримку та допомогу ЗСУ.

Відзначення тривали у центрі  селища у другій половині дня: о 15 годині розпочався благодійний ярмарок кулінарних виробів та витворів народних майстрів і майстринь громади. На ярмарку панувала  неперевершена атмосфера частування та пригощання гостинними господинями громади. Присутні змогли придбати неймовірно смачні ласощі, чудові сувеніри ручної роботи, отримали масу позитиву та задоволення.

Офіційна частина заходу  розпочалася о 16 годині виконанням славню, хвилиною мовчання та виступом селищного голови Світлани Власюк. Голова громади привітала всіх з Днем Незалежності та подякувала, перш за все, нашим Воїнам за захист, а також усім, хто сприяє підтримці та допомозі ЗСУ і  розбудові громади.

Благодійна концертна програма створена силами працівників культури та аматорських колективів населених пунктів громади. Талановиті діти і дорослі подарували глядачам запал стійкості, єдності та непохитної віри у Перемогу.

Кожен відвідувач заходу, працівники комунальних установ громади, а також  представники бізнесу зробили свій внесок у допомогу нашим землякам на фронті, а отже, і в наближення такої бажаної Перемоги над ненависним ворогом!

Таким чином, вдалося зібрати 56300 гривень, які будуть долучені до зборів на придбання необхідних речей та обладнання  Захисникам-землякам.

Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам урочистостей. Велика подяка доброчинцям, підприємцям, жителям та гостям селища, хто долучився до збору благодійних коштів, усім, хто сьогодні підтримує та допомагає нашим хлопцям на передовій,  адже вони оберігають кожного з нас і дарують нам мирне небо.

Сьогодні ми разом зробили ще одну гарну справу, чим  довели нашу небайдужість, згуртованість та єдність, адже саме у цьому наша  міць та сила.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!