29 серпня, у День пам’яті загиблих Захисників України, відбулося відкриття пам'ятного знаку “Борцям за волю та незалежність України”

Дата: 29.08.2023 12:49

Сьогодні, 29 серпня,  - День пам'яті загиблих Захисників України, це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, та розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність, але це особливий день та нагода для всіх  разом  зосередитись на пам’яті, шані та вдячності.

Саме сьогодні відбулось відкриття у нашому селищі  пам'ятного знаку “Борцям за волю  та незалежність України” - знаку безмірної подяки, світлої пам’яті та вічної слави нашим чотирнадцятьом Героям-землякам, які віддали найцінніше, аби ми жили у мирній, єдиній, міцній і процвітаючій країні.

Миропільщина поіменно пам’ятає кожного Героя-земляка, хто поклав життя, захищаючи незалежність та суверенітет України: Григорович Олександр, Атаманчук Олександр, Руденко Сергій, Суріков Петро, Бабій Віталій, Дашковець Дмитро, Горбатюк Петро, Камза Олег, Зубрицький Дмитро, Зданевич Богдан, Руденко Володимир, Горбатюк Руслан, Баліцький Кирило, Дацюк Микола.

Настоятель Спасо-Преображенського храму Православної Церкви України отець Никон та настоятель римсько-католицького храму святого антонія отець Едуард відслужили молебень в пам'ять про загиблих та освятили пам'ятний знак. Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя знаку та вшанували хвилиною мовчанням пам’ять усіх загиблих Захисників. Разом із рідними Героїв та жителями громади пам'ять загиблих вшановували депутат обласної ради, головний меценат проєкту Ігор Ходак, селищний голова Світлана Власюк.

Низький уклін та слова співчуття і підтримки рідним наших загиблих Героїв! Нехай не стихне наша молитва за душі загиблих, не заростуть стежки до місць їхніх поховань, не засохнуть квіти на підніжжі пам’ятника на світлу пам’ять та вічну славу Героям! Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

Висловлюємо слова щирої вдячності всім благодійникам та всім, хто долучився до реалізації проєкту: Ігорю Ходаку, Миколі Кондратюку, Вадиму Цибулі, Миколі Дейсону, Геннадію Білоусову, Віктору Бідюку, Олексію Орищуку, Павлу Федоренку, керівництву ТОВ “Комфорт-Еко”, керівництву ТОВ “НВФ”Термоуніверсал”, Олександру Борисову та його команді, Іллі Рогову - за ескіз пам'ятного знаку, а  Євгену Соколюку  та його майстрам - за виготовлення пам’ятного знаку.

Роботи з благоустрою скверу пам’яті триватимуть, адже це святе місце є надважливим для багатьох поколінь нашої громади.

Вічна пам’ять і слава Загиблим Героям!

Слава, шана і подяка усім Захисникам, які стоять на смерть і не пускають ворога у глиб України, які на своїх плечах тримають небо над Україною, які потом та кров’ю зрошують кожен метр звільненої Української землі!

Слава Україні! Слава Українським Героям!