Освітянська (не)конференція

Дата: 30.08.2023 12:45

Сьогодні, 30 серпня,  на базі Миропільського ліцею відбулася зустріч педагогів громади  перед початком нового навчального року “Серпнева (не)конференція для розуму й серця: Ми вільні! Ми незламні! Ми разом!”

Освітяни зібрались, щоб підвести підсумки 2022/2023 навчального року, а також обговорили перспективи та новації нового 2023/2024 навчального року. Ключовими питаннями комунікації стали надання освіти в умовах  викликів сьогодення, стратегічні напрямки розвитку сучасної школи, зокрема потенціал Нової  української школи, вплив діджиталізації і  штучного інтелекту на освітній процес, а також психічне й емоційне здоров'я  учасників освітнього процесу.

З початком нового навчального року колег привітала селищний голова. Світлана Власюк коротко ознайомила учасників з видатками із місцевого бюджету на розвиток галузі в розрізі закладів загальної середньої освіти. Заступник голови Ірина Яцкова акцентувала увагу на певних пріоритетних моментах національної освіти.

Згодом педагоги працювали за чотирма локаціями згідно зі спеціалізацією.

Цьогоріч 1 вересня (прогнозовано) школи зустрінуть 832 учнів та учениць, з них уперше сядуть за парти 58 першокласників.

Бажаємо усім міцного здоров'я, продуктивного навчального року, мирного неба над головою та швидкої Перемоги.

Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу та можливість розпочати новий навчальний рік та навчати дітей!

Слава Україні!