Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2023 11:42

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки! Прийміть найтепліші привітання з Днем знань та початком нового навчального року!

1 вересня – традиційне свято для кожної школи в Україні та особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається  незвіданий, цікавий і  нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Дорогі учні та учениці, ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Віримо, що на цій дорозі ви розкриєте свої таланти та втілите бажання. Хай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови вашого майбутнього та майбутнього Української Держави.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це  особлива подія у житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Сьогодні ви вперше сядете за шкільні парти навчальних закладів та увійдете до єдиної шкільної родини. Нехай здійсняться всі ваші сподівання та мрії.

Складаємо подяку педагогам за професіоналізм, щоденну працю і за все, що Ви робите для підвищення якості освіти. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці,творчих успіхів,  вдячності та поваги від дітей.

Найщиріші вітання батькам школярів. Збувається мрія ваших родин - діти, завдяки отриманим знанням, будуть прославляти родовід  та розбудовувати міцну успішну державу.

Висловлюємо слова безмежної вдячності  Збройним Силам України  за щоденну боротьбу та можливість  розпочати новий навчальний рік, здобувати знання та навчати дітей!

Швидкої Перемоги нам та мирного неба над головою!

Слава Україні! Слава нації!