Команда Миропільської громади здобула перше місце у командному заліку Спартакіади

Дата: 11.09.2023 10:41

У другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури та спорту.

У цей день, 9 вересня, проходила  Спартакіада серед сусідніх територіальних громад до Дня селища Понінка. Спортивні змагання проводились з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою і спортом та пропагандою здорового способу життя.

Команда Миропільщини гідно представила громаду на цій спартакіаді: загальним результатом стало ПЕРШЕ командне місце серед усіх команд-учасниць.

Наші спортсмени проявили себе у таких видах спорту:

-        Волейбол (І місце);

-        Міні-футбол (І місце);

-        Дартс (І місце);

-        Шахи (ІІІ місце);

-        Настільний теніс (ІІІ місце);

-        Армреслінг (3 місце).

Загалом, в спартакіаді взяло участь 7 команд з різних територіальних громад Хмельниччини та Житомирщини.

Хочемо відзначити окремо зовсім юного спортсмена нашої громади – Євгена Томніцького, який гідно представив свою громаду та виборов 3 місце з армреслінгу у своїй ваговій категорії! Пишаємось!

Дякуємо усім учасникам за небайдужість та громадську позицію! Дякуємо ЗСУ за можливість долучатися до спортивних змагань та розвиватися фізично і духовно!