Робоча зустріч поліцейських офіцерів громади з працівниками соціальної сфери

Дата: 15.09.2023 11:16

У п’ятницю, 15 вересня,  поліцейські офіцери громади Миропільської громади провели робочу зустріч з фахівцями соціальної служби та працівниками служби у справах дітей Миропільської селищної ради.

У ході зустрічі було обговорено питання щодо дитячої злочинності, а саме – шахрайських дій, вчинених дітьми.

Також поліцейські офіцери наголосили на важливості роз’яснювальної роботи соціальних працівників серед одиноких людей похилого віку щодо обачності під час телефонних дзвінків з невідомих номерів. Ні в якому разі не можна перераховувати кошти невідомим людям та залишати їм свої паспортні дані. У разі виявлення таких фактів, обов’язково звертатись до ПОГ або телефонувати працівнику, який надає соціальний супровід.

Будьмо обачні! Переможемо!