День Захисників та Захисниць України

Дата: 01.10.2023 09:39

Українці цього року вперше відзначають День Захисників та Захисниць України, Покрову та День козацтва у нову дату – 1 жовтня.

Ця дата є надважливою для нашого народу. Щодня ціною власного життя та здоров’я українці виборюють свою незалежність. Наші Захисники та Захисниці героїчно стоять на позиціях, не дозволяють ворогу просунутись углиб нашої країни, тримають над нами небо і потом та кров’ю зрошують кожен метр звільненої української землі.

Низький уклін усім наших Героям! Дякуємо за вашу жертовність та героїзм! Не вистачить слів, щоб висловити свою вдячність та шану, рідні наші Захисники!

Бажаємо вам, дорогі Воїни, міцного здоров’я, сили непоборної, міці непереможної, Божого благословення та щасливої долі для вас і ваших сімей! Зичимо, щоб невдовзі усі ви повернулись до своїх родин та щасливо зажили у мирній суверенній державі!

Вічна пам’ять усім, хто віддав своє життя за незалежність України та волю нашого народу!

Слава Україні!