Конкурс творчих робіт на тему «Майбутнє моєї громади – наша спільна справа»

Дата: 02.10.2023 11:26

В рамках процесу Стратегічного планування Миропільської територіальної громади оголошується конкурс творчих робіт на тему «Майбутнє моєї громади – наша спільна справа»

Уявіть, що саме ви управляєте нашою громадою. Що б ви зробили для її розвитку? Можливо, вирішили б побудувати стадіон або дитячий майданчик, відремонтувати дорогу чи прибрати місцевий парк. Можливо, Ви хочете покращити шкільне життя, прикрасити рідне селище чи село, зробити його охайнішим та більш комфортним, допомогти безпритульним тваринам, створити новий цікавий бізнес чи творчий колектив тощо.

Ваша небайдужість до життя громади, бажання перетворити населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, ваші активність та ініціативність, любов до рідного краю мають бути відображена у роботах. Підкажіть, що потрібно зробити, аби ваші мрії здійснилися. Ми цінуємо вашу активну позицію та ідеї.

Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованих та ініціативних особистостей; їх творчий розвиток, виховання моральності та активної громадської та громадянської позиції.

Учасники конкурсу. До участі запрошуються всі жителі громади у вікових категоріях:

- молодша вікова група (6-10 років),

- середня (11-18 років),

- старша (від 18 років),

колективи загальної, позашкільної освіти, громадські активісти, громадські організації, спілки підприємців тощо.

Номінації:

І. Для молодшої вікової групи (6-10 років) конкурс на найкращий малюнок «Моя громада через 5 років: якою я її бачу».

ІІ. Для середньої вікової групи (11-18 років) конкурс на кращий твір на тему «Майбутнє моєї громади: рецепти успіху». В рамках виконання роботи автор має представити в ньому власне бачення проблем свого населеного пункту, а також обґрунтовано запропонувати шляхи їх вирішення.

ІІІ. Для старшої вікової групи (від 18 років) конкурс на розробку презентацій «Моя успішна та розкішна громада». На конкурс подається аналітична робота у форматі презентації плану розвитку громади на період 2024-2027 роки.

Конкурсні роботи подаються до Миропільської селищної ради у друкованому вигляді та на електронну пошту myropil_sel.r@i.ua  в термін до 12 жовтня 2023 року.

Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися в ПОЛОЖЕННІ про нього.