На благодійному вечорі української музики в Мирополі вдалось зібрати 15858 грн

Дата: 02.10.2023 19:28

У неділю, 01 жовтня, на мальовничому місці Мирополя, що має історичну назву «Підкова», просто неба відбувся благодійний концерт. Основною метою  заходу був збір коштів на потреби воїнів-земляків!

На гостей чекала фотозона в стилі осені, де кожен охочий зміг зупинити чудову мить. Також був невеликий ярмарок, де гостям пропонували чай та смаколики до нього.

Перед концертом глядачі мали можливість переглянути старі світлини Мирополя із зображенням графського палацу графа та інших історичних місць. За QR-кодом можна було перейти на статтю про історію діяльності Гуттен-Чапських у Мирополі. Ця зона користувалася популярністю серед глядачів.

Музиканти-волонтери виконали  українські хіти, які майже всі відвідувачі знали. Ці пісні були до вподоби гостям свята і вони залюбки підспівували артистам.

Хочемо підкреслити, що Вечір української музики відбувся з ініціативи та завдяки організації молоді громади.

Кошти, зібрані на заході, а це 15 858 грн, будуть передані до збору на дрон нашому воїну-земляку!

Разом до Перемоги!

Фоторепортаж від Олени Березенської: https://gallera.io/g/1515-olena-berezenska/21560-pidkova