У Житомирі підприємців навчатимуть роботі з РРО та підбору персоналу за підтримки програми EU4Business

Дата: 05.10.2023 08:57

Протягом 14-15 жовтня у Житомирі, в рамках проєкту “Спроможний бізнес – спроможна країна” ГО «Вдоскональ себе» проведе тренінги для бізнесу. Експерти допоможуть підприємцям нарешті розібратися з особливостями роботи РРО (реєстратор розрахункових операцій) та розкриють секрети створення ефективної команди задля розвитку власного бізнесу.

ГО «Вдоскональ себе» запрошує представників бізнесу міста Житомира та області долучитися до офлайн-тренінгів:

14 жовтня – «Робота з персоналом»:

•        Команда. Алгоритм пошуку співробітників.

•        Формування команди. Ролі в команді.

•        Профіль посади.

•        Канали пошуку команди.

•        Проведення співбесід.

•        Вивід співробітників.

15 жовтня – «Особливості роботи з РРО»:

•        Умови роботи з РРО у 2023 році.

•        Порядок реєстрації касових апаратів.

•        Порядок застосування РРО або ПРРО.

•        Інтернет-торгівля товарами та послугами та РРО.

•        Облік товарів із використанням РРО.

Будь ласка, перед реєстрацією впевніться, що ваша компанія відповідає критеріям відбору:

•        зареєстрована, у встановленому законом порядку, як фізична чи юридична особа;

•        в компанії зареєстровано від 1 до 250 працівників;

Зареєструватися для участі у тренінгах можна до 12 жовтня 2023 року за посиланням:

Кожен зареєстрований учасник напередодні тренінгів отримає запрошення-нагадування та програму заходів. Проте зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Навчання проходитимуть офлайн у Житомирі.  Кожен учасник матиме змогу спілкуватися з експертами та дізнатися як краще діяти для забезпечення сталого розвитку свого бізнесу.

Довідкова інформація: Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.