Про що не можна говорити з військовими телефоном, щоб їм не зашкодити.

Дата: 05.10.2023 09:24

Про правила спілкування з військовими по телефону розповів речник Центру національного спротиву. За його словами, питати військових щось у стилі "Куди ви їдете?" та "Скільки вас на позиції" не можна, оскільки це може нашкодити їхньому життю та здоров'ю.

Зокрема, не можна запитувати:

• "А де ти зараз?”
  • "А з ким ти служиш?"
  • "Яка у вас зброя?"
  • "Чи нові танки приїхали?"

За словами речника, ворог має вуха й очі у найнеочікуваніших місцях, тому дуже важливо дотримуватися правил спілкування телефоном з військовими. Якщо захисник каже, що не може цього сказати, не потрібно на нього тиснути.

Варто зазначити, що ворог може прослуховувати розмови в найнеочікуваніших місцях.  Йдеться також і про переписки в мобільних додатках. Бо інформація через них також може потрапити до ворога.

Не потрібно обмінюватися фото, особливо, коли на фото є військова техніка та позиції військ.

Також вороги стежать за волонтерами та родичами військових у соцмережах.

Важливо ні в якому разі не вказувати геолокацію у соцмережах, а краще взагалі не публікувати ніде фото з зони активних бойових дій.

Не можна  також говорити про адреси, де є військові та про кількість їхнього особового складу.

Правила спілкування з військовими для кожного

Джерело: meta.ua