Відбулась чергова 35- та сесія 8-го скликання Миропільської селищної ради

Дата: 11.10.2023 14:26

Сьогодні, 11 жовтня,  відбулася чергова тридцять п’ята сесія Миропільської селищної ради VIII скликання. На порядок денний винесено 30 питань, присутність депутатів становила 15 осіб.

Депутати затвердили внесення змін до бюджету Миропільської селищної територіальної громади на 2023 рік,  внесли зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Миропільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» і затвердили її у новій редакції», а також затвердили Програму протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин в Миропільській територіальній громаді на 2023 рік.

Окрім того, на сесії були розглянуті   питання  про внесення змін до штатного розпису Миропільського, Печанівського ліцеїв та Миропільської гімназії у зв’язку з відкриттям інклюзивних класів.

Як зазвичай, розглянуто низку земельних питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Також депутати затвердили внесення змін до комплексної Програми профілактики злочинності на території Миропільської селищної ради на 2021-2023 роки. Познайомились з начальником  ВП №1 ЖРЦП Юрієм Кондрацьким, та його заступником Віктором Ільяховим, які завітали на сесію.  Юрій Миколайович поспілкувався з депутатами, відповів на поставлені питання,  а також наголосив  на готовності і відкритості до співпраці, безвідмовній допомозі з його боку у наданні консультацій.

Рішення сесії та результати голосування будуть опубліковані у визначений законодавством термін на офіційному сайті Миропільської селищної ради.

Дякуємо депутатам  за плідну працю!