ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 18.10.2023 16:11

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Мета проведення закупівлі:

Законодавством передбачено діяльність загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб. Діяльність служб підтримки для постраждалих від домашнього насильства спрямована на надання комплексної допомоги, а саме надання повної та всебічної інформації постраждалій про права, надання соціальних послуг, соціальної, психологічної допомоги, надання притулку у разі необхідності.

Закупівля нових ноутбуків дозволить забезпечити технічні умови для безперебійного функціонування спеціалізованих служ, вирішення важливих та нагальних питань в діяльності установи.

Виходячи з вищезазначеного, для забезпечення потреб та враховуючи мінімальні і рекомендовані вимоги до комп’ютерної техніки потрібно здійснити процедуру закупiвлi за предметом «Ноутбуки код ДК 021:2015-30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)».

Найменування замовника: Миропільська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

Місцезнаходження замовника: 13033, Україна, Житомирська обл., смт Миропіль, вул. Центральна, 38.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04345204.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: «Ноутбуки, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)».

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями ,

UA-2023-03-07-003683-a .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

51 000,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі загальнодоступної відкритої цінової інформації, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі. Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну Товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі каталогів з переліком Товарів на сайтах виробників,на основі закупівельних цін попередніх закупівель (моніторингу цін на ринку) відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275

Розмір бюджетного призначення: 51 000,00 грн. з ПДВ згідно з кошторисом.

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунків витрат коштів за КЕКВ 3110 до кошторису на 2023 рік.

Розрахунок потреби у 2023 році підтверджений  головним бухгалтером Миропільської селищної ради, виходячи з основних виробничих показників:

— забезпечення своєчасного та безперебiйного робочого процесу працівників апарату Миропільської селищної ради;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

Вид предмета закупівлі: товари.

Загальний прогнозований обсяг товарів, що закуповуються:

Ноутбуки – 2 шт.

Термін постачання: до 20 листопада 2023 року.

1 шт.

Характеристика (вимоги замовника)

Назва складових

Портативний комп'ютер

Ноутбук ACER Aspire 5 A515-48M-R4C0 Steel Grey (NX.KJ9EU.004)  (або аналогічний з кращими технічними характеристика-ми)

Технічні вимоги

Екран

Діагональ екрана - 15.6" (1920x1080) Full HD

Тип екрана - IPS

Частота оновлення екрана - 60 Гц

Роздільна здатність - 1920x1080

Покриття екрана - Матове

Процесор

Процесор - Шестиядерний AMD Ryzen 5 7530U (2.0 - 4.5 ГГц)

Операційна система - Без ОС

• Вебкамера
    Вбудований мікрофон
    Вбудовані динаміки
    Сканер відбитків пальців (працює лише під керуванням Windows)

Комплект постачання

• Ноутбук
    Адаптер живлення
    Документація

Операційна система

Windows 10

Гарантійні зобовязання

Термін гарантії 12 місяців з дати підписання сторонами видаткової накладної.