Хакатон проєктних ідей

Дата: 02.11.2023 08:39

У рамках розробки Стратегії розвитку Миропільської громади відбулася четверта зустріч експертки проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» Тимошенко Тетяни та її колег з громадськістю Миропільщини.

Зустріч проведено у форматі хакатону проєктних ідей. Члени робочої групи, представники різних галузей життєдіяльності громади та різних вікових груп об’єдналися у команди і працювали над ідеями реалізації стратегічного бачення через конкретні проєкти.

Зокрема, в результаті співпраці були представлені ідеї створення культурно-просвітницького хабу, розвитку туристичної сфери та реалізації макропроєкту «Миропільщина в безпеці». Обговорення цих ідей було жвавим, їх презентації креативними, а перспектива здійснення виглядала переконливо реалістичною.

На цьому етапі розроблення важливого для розвитку громади документу завдяки співпраці з експертами ми маємо Профіль громади, її SWOT-аналіз та Матрицю стратегічних, оперативних цілей та завдань їх реалізації.

На разі оголошується збір проєктних ідей до кожного із поставлених завдань. Закликаємо долучитися робочими колективами, творчими групами або індивідуально та запропонувати проєктні ідеї, заповнивши ФОРМУ ДЛЯ ОПИСУ.

Матеріали надсилайте на електронну адресу селищної ради: myropil_sel.r@i.ua

Кожен запропонований проєкт буде взятий до уваги, а Ви станете безпосередніми учасниками розбудови громади й увійдете в її історію.

Нагадуємо, що  процес розробки Стратегії розвитку нашої громади відбувається завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».