Робоча зустріч з завідувачем Романівського сектору міграційної служби

Дата: 07.11.2023 15:45

Сьогодні, 7 листопада, відбулася робоча зустріч завідувача Романівського сектору УДМС України в Житомирській області Юрія Бондаря з керівниками комунальних закладів громади.

Під час зустрічі обговорили питання взаємодії в процесі паспортизації, зокрема, оформленні паспорту громадянина України при досягненні 14-річного віку, обміну паспорта громадянина України в разі непридатності для користування, оформлення паспорта громадянина України в зв’язку з втратою/викраденням.

Юрій Павлович відповів на всі поставлені запитання присутніх у залі, а також наголосив про перелік послуг, які доступні  у секторі міграційної служби.

Не залишили поза увагою і актуальне питання виготовлення паспорта громадянина для виїзду за кордон, обговорили терміни та вартість виготовлення цього виду документу. Також пан Юрій наголосив про можливість одночасного виготовлення як і внутрішнього, так і паспорту для виїзду за кордон. Документи можна оформити,  звернувшись безпосередньо  до підрозділу Міграційної служби  у поточну чергу, або записатись на прийом у  зручний для вас час за допомогою онлайн- сервісу  “Електронна черга”.

З переліком послуг Державної міграційної служби можна ознайомитися  за посиланням

Адміністративні послуги доступні у 19  підрозділах Міграційної служби  Житомирської області  (перелік підрозділів): https://dmsu.gov.ua/zhytomyr/pidrozdily.html

Романівський  сектор УДМС України у Житомирській області  надає консультації за номером  телефону: (04146)2-32-48.