8 листопада відзначають свято Собор Архистратига Михаїла

Дата: 08.11.2023 08:10

Цьогоріч вперше саме 8 листопада православні християни України святкуватимуть велике церковне свято –  Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних сил безтілесних, яке в народі називають Михайлів день.

Архистратиг Михаїл, ім’я якого означає «хто, як Бог» або «хто рівний Богові», є вождем, воєначальником Небесних сил, тому і називається архистратигом, покровителем людського роду. Саме він вступив у бій із сатаною та отримав над ним перемогу. Він є захисником від зла, лиходіїв, війни і всього, що може принести смерть. Тому в цей день важливо помолитися архистратигу, попросити стати на захист Воїнів-Захисників України, які боронять нашу Батьківщину від ворога, додати їм сили та міці.

Щиро вітаємо зі світлим святом та бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба над головою та Божого захисту і благословення! Нехай зціляться всі душевні та фізичні недуги нашого народу. Нехай Архангел Михаїл допоможе повернути Україні мир та підтримує нас в усіх гарних починаннях.