Вітаємо зі святом працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 09:30

9 листопада відзначаємо Всесвітній день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Шановні працівники закладів культури громади: клубів,  бібліотек, мистецької школи, учасники аматорських колективів! Сьогодні ми вітаємо вас, найталановитіших і творчих носіїв національної ідеї, від яких на разі життя вимагає ще більшої професійності, знань і активного пошуку нових, креативних підходів, із вашим професійним святом!

В цей нелегкий для країни  і для кожного українця час ви підтримуєте дух народу, надихаєте на рух до Перемоги та примножуєте надію на світле майбутнє.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння культурі і мистецтву, невтомний творчий пошук і самовідданість, за вашу роботу попри всі труднощі.

Зичимо усім вам невичерпного оптимізму, потужної енергії, втілення в життя своїх приголомшливих ідей, міцного здоров’я, Божої благодаті та мирного неба над головою. Нехай кожен день дарує творче натхнення та життєві успіхи! Нехай примножуються кращі культурні традиції нашої громади, втілюються в життя всі ваші найзаповітніші мрії і сподівання, а гармонія й краса, якій ви служите, наповнюють серця людей в ім’я миру, злагоди і процвітання Миропільщини і всієї України!

Разом до перемоги!