Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Заміна вуличних освітлювальних електроприладів

Прорахувавши витрати на вуличне освітлення, селищна рада прийняла рішення про заміну вуличних освітлювальних електроприладів, а саме : встановлення нових енергозберігаючих LED лампочок на території Миропільської ОТГ. За попереднім підрахунком затрата електроенергії скоротиться в 3 рази, що дасть змогу зекономити кошти. Проведена заміна лампочок по вулицях: Фабрична, Перемоги, Свободи, А.Кирилюка, Почтова, Спортивна, Героїв Мирополя, Коростенська.

На разі проводиться заміна лампочок по вулицях Вільшанська та Злагоди. Наступним оновлюватися освітленя буде по вул. Івана Франка.

В с. Колодяжне відбулася заміна 3-х лічильників вуличного освітлення. Було проведене встановлення 10  нових енергозберігаючих LED лампочок для вуличного освітлення та реле, які автоматично вмикають світло.

В Малій Козарі було замінено 12 лампочок на нові енергозберігаючі LED лампочки. Також планується заміна лічильника вучного освітлення зі встановленням реле автоматичного вмикання світла.« повернутися до списку новин