Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

15 березня  на базі КУ ОНЗ «Миропільська гімназія»  проведено семінар-практикум «Сучасні технології навчання: лінгвоконцептоцентрична методика як шлях розвитку методики ХХІ ст.»

15 березня  на базі КУ ОНЗ «Миропільська гімназія»  проведено семінар-практикум вчителів-словесників закладів загальної середньої освіти Миропільської ОТГ – «Сучасні технології навчання: лінгвоконцептоцентрична методика як шлях розвитку методики ХХІ ст.».

Актуальність теми не викликає сумнівів, так само, як і доцільність. Саме тому проведення семінару мало на меті не тільки пошук ефективних методів і форм роботи, а ще й об'єднання в спільну когорту усіх тих вчителів, котрі цікавляться інформаційно – комунікативними технологіями та новими освітніми моделями, без яких неможливо реалізувати освітню реформу.

Після ознайомлення з методикою лінгвоконцептоцентричного навчання, яку провела заступник директора гімназії Ковальчук В. М., учасники семінару відвідали урок зарубіжної літератури «Концепт  «лялька» у драмі Генріка Ібсена «ляльковий дім» у 9 класі. Вчитель Яцкова І. В. поділилась практичним досвідом використання цієї методики на уроці та провела майстер-клас з використання онлайн-сервісів для миттєвих тестів «GO Pollok».

Дякуємо організаторам та учасникам семінару. Кожен з педагогів, що відвідали семінар, безперечно, зумів піднятися на ще одну сходинку вище у своїй педагогічній майстерності. Тож нехай цей шлях завжди увінчується успіхом, кількісними і якісними результатами.

 

 

 

 « повернутися до списку новин