З Днем працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2023 12:46

Цьогоріч, 19 листопада, у третю неділю листопада відповідно до Указу Президента України від 7 жовтня 1993 року відзначаємо  День працівників сільського господарства.

Ця дата – данина всенародної вдячності дбайливим і працьовитим господарям, хто серцем і душею щодня долучається до важливих сільськогосподарських справ, усвідомлює свою відповідальну місію перед суспільством. Завдяки вашому професійному досвіду, природній мудрості, працелюбності, колосяться ниви, розвивається сільськогосподарське виробництво на території і нашої громади.

У це професійне свято приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою землі, збиранням, переробкою та заготівлею її плодів.

Нехай сердечні побажання міцного здоров’я, терпіння, оптимізму зігріють ваші душі в цю холодну пору сонячним теплом. Щедрих вам Божих благословень на подальшу таку потрібну людям і державі працю – неодмінно під мирним небом України. Адже там, де є хліб і до хліба, – панують  спокій, благодать, утверджується впевненість у світлому майбутньому.

Низький вам уклін! Поваги, здоров’я і благополуччя вам і вашим родинам!

З Днем працівників сільського господарства, дорогі наші земляки!