У Дертці на благодійному ярмарку зібрали кошти для потреб воїнів-земляків

Дата: 17.11.2023 13:18

У суботу, 11 листопада, у селі Дертка відбувся благодійний ярмарок та творчий вечір, метою якого був збір коштів на потреби воїнів-земляків.

Розпочався захід із благодійного ярмарку, де усі присутні змогли почастуватись різними смаколиками, що були приготовлені місцевими господинями. Завдяки  цьому вдалося  зібрати 4871  гривень, які будуть залучені до закриття збору на потреби воїнів-земляків.

Після ярмарку всі жителі та гості змогли відвідати творчий вечір  Анатолія  Гензера у Дертецькому будинку культури, який  розпочався із  хвилини мовчання на світлу пам’ять усіх українських Героїв, які загинули на війні, захищаючи нашу державу. У програмі звучали авторські пісні співака, а також народні та патріотичні твори.

Щиро вдячні організаторам та учасникам заходу за стійку патріотичну позицію, небайдужість у підтримці наших Збройних Сил!

Разом до перемоги!