Святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2023 12:28

У неділю, 19 листопада,  у Миропільському будинку культури відбувся святковий концерт, приурочений Дню працівників сільського господарства. Перед концертом проведено благодійний ярмарок. Метою заходів було привітання аграріїв громади з професійним святом та збір коштів для потреб  воїнів-земляків.

Із теплими словами привітань до працівників агропромислової галузі звернулася очільниця громади Світлана Власюк. Голова подякувала  аграріям за нелегку працю,  а також за їх постійну допомогу для розвитку нашої громади та підтримку ЗСУ.

Чудова концертна програма подарувала присутнім піднесений настрій та незабутні емоції. Особливо тепло й проникливо, а також непохитною вірою в перемогу надихнули гостей артисти: Вікторія Глінська, Андрій Солдатенко, колектив “Миропільчанка”, дитячий вокальний колектив. Неперевершеним співом зачарував глядачів Заслужений артист України Григорій Глінський.

Упродовж заходів вдалося зібрати 7800 грн., що вкотре доводить небайдужість односельців до потреб Української армії у період війни та їхню готовність допомагати. Усі зібрані кошти будуть передані на потреби наших захисників.

Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам та всім, хто долучився до доброї справи! Ми впевнені, що вже скоро  залунає пісня Перемоги!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!