Презентація проєктних ідей

Дата: 24.11.2023 15:02

24 листопада відбулася презентація проєктних ідей в рамках п’ятого засідання Робочої групи з питань розробки стратегії розвитку Миропільської територіальної громади.

Під час зустрічі учасники обговорили питання алгоритму проведення СЕО (стратегічної екологічної оцінки) та вибору моделі системи моніторингу виконання Стратегії.

Також відбулася презентація напрацьованих проєктних ідей. Хочемо повідомити, що від учасників Робочої групи та мешканців громади надійшло 26 проєктних ідей, на сьогоднішній зустрічі презентовано 3 з них.

Шановні мешканці, проєктні ідеї ще будуть прийматися протягом наступного тижня до 15:00 п’ятниці 1 грудня на електронну адресу селищної ради: myropil_sel.r@i.ua.  Тому, хто бажає долучитися до створення Стратегії розвитку громади, ознайомтеся з МАТРИЦЕЮ стратегічних та оперативних цілей, оберіть одне або декілька завдань і запропонуйте свою ідею їх виконання, заповнивши ФОРМУ. Кожна ідея є цінною для подальшого розвитку громади.

Принагідно нагадуємо, що Стратегія розвитку нашої громади розробляється спільними зусиллями створеної Робочої групи з розробки документу та експертки проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» Тимошенко Тетяни. Реалізація проєкту стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Дякуємо експертам за допомогу, учасникам Робочої групи – за працю.

Разом до Перемоги!