Національний тиждень читання - 2023

Дата: 29.11.2023 14:38

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас долучитися до Національного тижня читання - 2023, організованого Українським інститутом книги. Цьогоріч акція триватиме з 4 до 10 грудня.

Гасло Національного тижня читання - 2023  "Бути своїми" означає зв'язок між поколіннями, подолання віддалі (насправді – умовної) між відомими літераторами й читачами, а також розуміння досвіду тих голосів, які подібні виклики часу вже пройшли.

Цього року центральна постать у проведенні тижня читання – український прозаїк, поет, публіцист, політичний діяч, один із основоположників пореволюційної української прози, один із найвідоміших представників Розстріляного відродження, ідейний натхненник гасла "Геть від Москви!" Микола Хвильовий (справжнє ім'я – Микола Фітільов). 13 грудня виповнюється 130 років від дня його народження. Найкраща данина шани майстрові літературного жанру – ознайомлення з його творчістю.

Шановні жителі громади, запрошуємо долучитися до реалізації Акції, завітати в  бібліотечні установи громади та обрати книги для читання, які вам до вподоби, а також, таким чином популяризувати та залучати до  читання молодь громади.

Розміщуйте у соціальних мережах дописи (текстові повідомлення, фото- та відеоматеріали), поділитися своїми читацькими вподобаннями (наприклад,  опублікувати історію про найулюбленіший літературний твір, міркування про важливість читання тощо).

Рекомендуємо використовувати у соціальних мережах тематичні хештеги #ТИЖДЕНЬЧИТАННЯ 2023 та #БУТИСВОЇМИ.

Нехай читання нас усіх об'єднує! Будьмо своїми! Читаймо разом!