З Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:36

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначається День місцевого самоврядування.

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевих рад, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальних громад.

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати, члени виконкому, прийміть найщиріші вітання зі святом.

Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових звершень.

Нехай ващі професійність, досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.

Хай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Нехай День місцевого самоврядування об'єднує нас  у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну щасливою та  процвітаючою.

Бажаємо  всім нам Перемоги, міцного здоров’я, наснаги, успіхів у виконанні  професійних обов’язків, гараздів у родинах, міцної незламної віри і невичерпного оптимізму.

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!